Boltek

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Yaklaşık 30 yıl önce başlayan maceramız, her geçen gün kendimizi geliştirmek prensibiyle bizi bugünlere getirdi. Hedefimiz ana çalışma alanımız olan Rocker ve Çevirmeli Endustriyel anahtarlar konusunda en iyi olmak, kalite, esneklik ve fiyat kombinasyonunda zirveyi yakalamaktır. 

Üretim tesislerimiz Bolu Organize Sanayi Bölgesi’nde, İstanbul–Ankara Otoyolu'nun Bolu (Doğu) çıkışında yer almaktadır. Bu sayede İstanbul’dan 3 saat ve Ankara’dan 2 saat  karayolu yolculuğu ile ulaşım mümkün olmaktadır. Deniz yolu için de 2 saatin altında Kocaeli ve Zonguldak limanlarına ulaşılabilir. 

2000 m2 kapalı alana yayılan makina parkımız, Avrupa’nin öncü makine üreticilerinden temin edilmiş hatların yanında sektördeki tecrübemizin avantajıyla kendi geliştirdiğimiz otomasyon modülleri sayesinde yüksek verim ve kalite sağlayıp, müşterilerimize maliyet avantajı sunmamızın yolunu açmıştır. 

İşletmemiz ve/veya ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen sitemizin iletişim ana başlığından bizimle temasa geçiniz. Firmanızı ve hedeflerinizi elimizden geldiğinin en iyisiyle desteklemek isteriz.